خوانش یک فروشگاه اینترنتی کتاب است که می‌خواهد به شما کمک کند بهتر انتخاب کنید، بهتر بخوانید و در نهایت لذت بیشتری از کتاب‌ها ببرید. کتاب‌های معرفی شده در «خوانش» در قالب پرونده های مختلف توصیه می‌شوند. در هر پرونده، علاوه بر معرفی چند کتاب، با پیرامون آن موضوع، شخص یا حوزه نیست آشنا می‌شوید. ما سعی می‌کنیم که پیش از آنکه کتابی را برای خواندن انتخاب کنید، بدون آن‌که موضوع و مضمون را برملا کنیم، شما را برای مواجهه با چیزی که در انتظارش خواهید بود آشنا کنیم.

پرونده‌ها را بخوانید

در بخش پرونده‌ها با موضوعاتی که سراغ‌شان رفته‌ایم آشنا خواهید شد. با مطالعه‌ی مطالب متنوعی که در هر پرونده گردآوری و تالیف شده‌اند، می‌توانید انتخاب بهتر و هوشمندانه‌تری داشته باشید.

با ما در ارتباط باشید

چیزی که می‌خواستید را پیدا نکردید؟ توضیحات ما برای‌تان کافی نبود؟ با ما حرف بزنید و بگویید که دنبال چه چیزی هستید. اگر به موضوعی علاقه‌مندید و کتاب مورد نظرتان را نمی‌توانید بیابید، احتمالا تیم خواهنش کمک‌تان خواهند کرد. ما در خوانش همکارانی داریم که کتاب‌‌داری را خوب بلدند و از کمک کردن به عاشقان کتاب لذت می‌برند. ممکن است کتابی که می‌خواهید در خوانش موجود نباشد، اما ما از توصیه و معرفی‌اش ابایی نداریم. به بخش مشورت بروید و فرم ساده‌ای که تعبیه شده است را کامل کنید. نهایتا یک روزه به آن پاسخ خواهیم داد.